Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jagoda

Krwawienie po usunięciu pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jagoda
Dzień dobry Cztery dni temu miałam usuwany woreczek żółciowy metodą laparoskopową. Tydzień wcześniej występowała u mnie miesiączka. Po miesiączce w normalnym cyklu przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. Jednak w dniu dzisiejszym pojawiło się u mnie upławy z krwią. Czy to normalne? Czy powinnam skontaktować się z lekarzem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Takie zaburzenia w cyklu miesiączkowym mogą występować po operacji. Związane jest to ze stresem operacyjnym. Myślę, że nie należy pilnie kontaktować się z ginekologiem. Powinno wszystko się unormować po następnym opakowaniu środków antykoncepcyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
Mialam identycznie. Udalam sie do ginekologa , stwierdzil,ze to skutek operacji ( stres, leki, narkoza itd ) i zeby kontynuowac branie tabletek. W kolejnym cyklu sie unormowalo , wiec potwierdzam,ze jest tak tak jak mowi stapler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×