Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sandra

Kręgosłup a usunięcie macicy z przydatkami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandra
Dzień dobry panie doktorze! Proszę o odpowiedź na pytanie --czy pęcherz moczowy i kikut pochwy po operacji zostają połączone jakoś z kręgosłupem , czy te wiązadła są podtrzymywane przez kręgosłup , czy wogóle nawet przed operacją narządy rodne były w jakiś sposób przytrzymywane przez kręgosłup, nie mogę dostać odpowiedzi na moje pytania , a bardzo boli mnie kręgosłup po operacji ---uśpienie , cięcie w dół brzucha . Bardzo dziękuję za odpowiedź .Pozdrawiam Sandra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Nie ma bezpośredniego połączenia macicy z kręgosłupem zarówno przed operacją jak i po. Ból kręgosłupa może wynikać z innych przyczyn. Być może odczuwa Pani promieniowanie bólu do okolicy kręgosłupa. Bądź dolegliwości są np. wynikiem procesu zwyrodnieniowego lub przerzutu nowotworowego jeśli operacja wiązała się z chorobą nowotworową. Najlepiej zgłosić się do lekarza prowadzącego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.