Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krystyna

Wymioty żółcią i zawroty głowy po usunięciu woreczka żółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystyna
W sierpniu 1994r. miałam usunięty woreczek żółciowy metoda laserową-cholecystektomia. Po zabiegu miałam wymioty żółcią, i mam je do tej pory coraz częściej, bóle brzucha. Wymioty i zawroty głowy ustępują dopiero po 4 dniach pobytu w szpitalu i podawaniu mi kroplówek i zastrzyków. Leczę się na nadciśnienie tętnicze. We wrześniu 2009r. w szpitalu na podstawie badań rozpoznano hypokalemię i zapalenie żołądka. GASTROSKOPIA wykazała : Błona śluzowa żołądka zaczerwieniona w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Takie niestety objawy mogą właśnie świadczyć o przewlekłym zapaleniu błony śluzowej żołądka na tle refluksu żółciowego. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem. On zadecyduje o ewentualnych badaniach i sposobie leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość urszula
Jak długo leczy się żółciowe zapalenie żołądka po usunięciu pęcherzyka żółciowego.?jakie leki ma te schorzenie są najlepsze? Urszula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość urszula
Proszę też powiedzieć co należy jeść przy tej chorobie i jak długo stosować dietę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MIRKA
13 lat temu miałam usuniety pęcherzyk żółciowy,wczesniej tez miałam wrzód dwunastnicy oczywiscie wyleczono Denolem. od 3 lat mam ciaglą zgagę po jedzeniu, staram sie jesc potrawy bez tłuszczu, obecnie zazywam lek Helicid ktory przepisał mi lekarz rok temu, lek Helicid zazywam naczczo co 4 dni jak czuje dyskomfort, czy całe zycie bede zmuszona do brania leku, jakie dzialanie uboczne ma powyzszy lek, czy ten lek leczy? poniewaz wolałabym wyleczyc i nie brac wiecej tabletek.Proszę o wyjaśnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Danuta
Czy może mi ktoś z państwa pomoc,rok temu usuwałam woreczek żółciowy.od tego czasu czułam jak by się coś w moim organizmie działo a co mnie teraz spotkało,zastanawia mnie co się dzieje w moim organizmie stało się to parę dni wcześniej ,najpierw coś działo się z żołądkiem tak jak mi by ktoś mielił kamienie,przy tym zimne poty z głowy mnie zalewały,słabo się czułam.Następnego ranka próbowałam wstać i nie mogę,ślinę zawroty głowy ,nie mogłam usiąść na łóżku,silny ból brzucha i jak musiałam iść do WC nawet taka pijana i mokra od potu czułam jak coś podchodzi mi do gardła,zwróciłam ,była to luźna żółć. Do tego czułam jak mi leci ropa w gardle z zatok .Cały czas mam te zimne poty,silne zawroty głowy,słabość,szum w uszach,nie mogę stanąć na nogach,co mi może dolegać,potrzebuje rady,przyjechałam na grzybobranie do polski i obecnie jestem na zwolnieniu,nie chciałabym korzystać w tym czasie z polskich lekarzy,może mi ktoś powie co może mi dolegać.Proszę podaje mój adres maila* danutastripp@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dorota
napisz czy masz dalej problemy z refluksem.Podpowiem ci dobre leki,ktore sama stosuje,gdy mnie dopada juz od 8 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Halina
Witam moja mam ma bardzo podobne problemy po wycięciu woreczka zolciowego proszę o jakąś informacje na maia linka190588@gmail.com. Bardzo się martwie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.