Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość andrzej

Ból penisa po orgazmie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej
Mam dość nieciekawy problem. Dochodzę dość szybko, ale najbardziej martwi mnie to, że po pierwszym wytrysku penis dość szybko wiotczeje, staje się obolały (uczucie opuchlizny), co uniemożliwia dalszy stosunek. Ból występuje zwłaszcza przy kolejnej próbie wzwodu. Prącie odzyskuje sprawność dopiero po kilku (czasami kilkunastu) godzinach. Co zrobić, aby zmniejszyć ten ból i umożliwić dalszy stosunek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W tej sprawie najlepiej skonsultować się z urologiem. Czasami tak się zdarza, że nie można zaraz po stosunku odbyć następnego tylko trzeba odczekać aż penis w jakiś sposób dojdzie do siebie. Może stosunki są zbyt gwałtowne. Trzeba porozmawiać na ten temat z urologiem najlepiej andrologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidka
moim zdaniem stary to tez może być wina partnerki , ma za małe smarowanie i przez to może bolec, puchnąć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotrek
mam równie podobny problem i napewno to nie zalezy od partnerki bo takie bóle miewam nawet po masturbacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość r
piotrek wiesz juz co jest przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.