Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ula

Dysplasia epithelii plani gradus mediocris microfocalis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ula
Witam, odebrałam wyniki biopsji szyjki macicy i łyżeczkowania, niestety lekarz w szpitalu zamiast porozmawiać ze mną umówił się na wizytę na początek marca. Mam wyniki inie wiem o co w ich chodzi :-( Rozpoznanie: dysplasia epithelii plani gradus mediocris microfocalis (CIN II). Cervicitis chronica gradu magno. Polypus fibroso-glandularis cervicalis. Materiał przebadano seryjnie. Czy ktoś może mi powiedzieć co mi jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
dysplasia epithelii plani gradus mediocris microfocalis (CIN II) dysplazja (zaburzenie różnicowania eis komórek) nabłonka płaskiego stopnia średniego małoogniskowa (2 stopień zaawansowania histopatologicznego w skali 3 stopniowej) Cervicitis chronica gradu magno zapalenie przewlekłe szyjki macicy stopnia dużego Polypus fibroso-glandularis cervicalis polip włóknisto-gruczołowy szyjki macicy Wynik należy skonsultować bezpośrednio z ginekologiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.