Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewa

Pęcherzyk żółciowy - silne bóle po laparoskopii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa
3 dni temu miałam laparoskopowa cholecystektomie. Na USG wczesniej mialam stwierdzone 2 kamienie 9 i 4 mm. Po operacji dostalam wydobyty jeden. Tuz po zabiegu, jeszcze na stole, dostałam b.silnych boli, bardzo. Dostalam Ketanol, Pyralgin , nie przechodzilo wreszcie dostalam Dolargan. Pierwsza dobe bylam b.slaba, drugą mnie wypisano. Po przyjezdzie do domy dostalam strasznego ataku, doslownie wylam, przeszlo po Ketanolu i.m. i okladzie z lodu. Dzis trzecia doba, trzymam diete zgodnie ze zaleceniami i znow mialam atak, znow Ketonal. Caly czas w jednym miejscu mnie mocno boli przy zmanie pozycji, zlym ulozeniu sie -pod prawym lukiem zebrowym taki miejscowy bol jakby silne klocie. Czy jest mozliwosc, zeby w czsie cholecystektomii mniejszy kamien wszedl w przewod zolciowy watroby i tam pozostal i on daje takie objawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może być taka sytuacja, że niewielki złóg dostanie się z pęcherzyka do dróg żółciowych (przewodu żółciowego wspólnego). Lecz wątpię w tą systuację, gdyż ból jaki przy tym by się pojawił skojarzony byłby z żółtaczką. Bóle jakie Pani opisuje pewnie są jeszcze bólami pooperacyjnymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.