Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Major

Bóle przy skrzywieniu i zwyrodnieniu kręgosłupa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Major
Witam. Od jakiegoś czasu z każdym dniem czuję się coraz gorzej. Boli mnie brzuch, pomiedzy moszną i odbytem, w odbycie, na plecach. Ból występuje najwiekszy jak stoję w miejscu. Potem mniejszy jest jak stoje. Mam skrzywiony kregosłup. Obawiam sie, ze to moze byc od kregoslupa. Czy moze sie tak zdarzyc, ze nie bede mogl juz normalnie funkcjonowac, bo bedzie mnie ciagle cos bolalo? Moze sie tak zdarzyc, ze bede przykuty do lozka? Czy istnieja jakies sposoby (poza operacja) zeby zaradzic bolom pochodzacym od kregoslupa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czy moze sie tak zdarzyc, ze nie bede mogl juz normalnie funkcjonowac, bo bedzie mnie ciagle cos bolalo? - rzeczywiście przy zwyrodnieniu, skrzywieniu kręgosłupa bóle mogą występować na stałe lub okresowo, leczenie jest trudne i małoefektywne Moze sie tak zdarzyc, ze bede przykuty do lozka? - do takiego stanu dochodzi wyjątkowo, jeśli by do tego doszło kręgosłup leczy się operacyjnie Czy istnieja jakies sposoby (poza operacja) zeby zaradzic bolom pochodzacym od kregoslupa? - tylko leki przeciwzapalne i przeciwbólowe dają jakiekolwiek efekty terapeutyczne, oprócz tego odpowiednia rehabilitacja okresowa może byc skuteczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Major
A czy mogą to być objawy nowotworu kręgosłupa? Czytałem, że może dawać takie objawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maja
Do neurologa i na tomograf lub rezonans, tylko te badania wykażą co jest i co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.