Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Robert

Zewnętrzny guzek, narośl w okolicach odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert
Witam. Wczoraj zauważyłem dziwną narośl wystającą w okolicach odbytu. Guzek(narośl) Trochę piecze przy siadaniu i poruszaniu pośladkami. Gdy tego dotykam to jest w miare twarde, naprężone. Okolice tego miejsca nie bolą jak dotyka tylko sama narośl kiedy ją uciskam, czy poruszam... Nie zauważyłem żadnego krwawienia. Jest to dla mnie bardzo krępujące, mam dopiero 21 lat, więc nie wiem co to może być. Wstydzę się wizyty u lekarza jak i o powiedzeniu tego bliskim. Bardzo proszę o pomoc! Ps, Jeśli to ma jakieś znaczenie to mam bardzo szczupłą sylwetkę, wręcz niedowagę.... Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam Tak przeglądam forum i dodam jeszcze, że nie mam problemów z załatwianiem się. Żadnych zatwardzeń ani nic w tym stylu. Jedynie jakiś drobny ból czuję przez tą narośl... Bardzo bym prosił o pomoc, bo na razie krępuję się lekarza....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi oceniać co to może być bez badania. takie objawy mogą wskazywać na żylaka odbytu, polip, brodawkę, obrzęknięty fałd śluzówki odbytu. Musi Pan w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem najlepiej chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lukasz
moze byc w przyszlosci nowotwor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość misia
mam mala narośl w okolicy odbytu. często przy podcieraniu krwawie,czasem boli mnie to czasem swędzi. co to moze byc? wstydze sie isc do lekarza proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Józefa
Dziewczyno, nie wstydź się! Lekarz nie takie rzeczy widział! On jest od takich trudnych spraw. Od ładnych jest raczej kosmetyczka. Zmiany w okolicach odbytu trzeba jak najszybciej skonsultować z proktologiem albo chirurgiem, jak nie masz proktologa. Oszczędzi to nerwy i uratuje zdrowie. Lepiej nie czekać, aż będzie za późno, bo leczenie będzie o wiele dłuższe i ból o wiele większy. Internet może tylko pomóc w ogólnej orientacji, ale nie wyleczy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz odbyt choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.