Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aleksandra

Wyciek z odbytu po stosowaniu czopków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aleksandra
Witam, stosuje czopki doodbytnicze butapirazol na przypadlosc ginekologiczna. Podczas wiekszego wysilku zaobserwowalam na bieliznie dość spory wyciek dziwnej tresci, raczej przezroczystej z lekkim pomaranczowym odcieniem, rzadkiej jak woda o zapachu kału. Czy jest to skutek uboczny stosowania czopków czy coś mi dolega? Dodam ze nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam ani nie mialam zadnych dolegliwosci zwiazanych z odbytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
To zapewne skutek stosowanych czopków. W każdym czopku oprócz leku (w minimalnej ilości zastosowanego, wchłaniającego się całkowicie) jest substancja balastowa, która może po upłynnieniu w cieple wewnątrz odbytu wydzielać się z odbytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaku
Ja mam podobnie mam 10 lat mieszkam z babcią i dziadkiem. babcia zawsze na noc przed spaniem jak mam jakieś problemy wkłada mi w pupe czopek i odrazu idę spać.śpię w majtkach wiec gdy rano się obudziłem to na nich uwidziałem białą wydzieline.coś podobnego do twaroszka.PROSZE O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtaszek
Mam podobnie jak kaku tylko ze ja mam brudne majtki po zastosowaniu czopków.Raz dostałem w tyłek od ojca za to że mam 12 lat a robie w portki.gdy weszedł do mojego pokoju to wyczuł że brzydko pachne i przyznałem sie ze narobiłem w portki a on kazał mi sie rozbierać aja zapytałem czemu, to on odp.że dostane za to że w tym wieku s*** w gacie jak niemowle.a ja zaczołem sie tłumaczyć lecz on mnie nie słuchał kazał mi ściągnąć spodnie i majtki i legnąć na łużko i on w tym momencie z dią pasek i zaczoł mnie bić.ale potem wszystko z ojcem sie wyjaśniło ale problem z brudnymi majtkami został.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtaszek
Poco pogmera mi w d*** i nic nie znajdzie tylko niepotrzebnie sie przynim obnarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kololo334
to jest poprostu siki zmieszane z czopkiem tez tak miałam lekarzsie jom smarowac rano i wieczorem i do lekarza on ci posmaru je cipke kilka razy ipomogło wienc ci nic nie dolega musisz isc musiec zostac w szpitalu 3 miesionce i po wszystkim tylko muszisz nosic pieluchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

xddd ja pierdole ludzie mają poważne problemy a dzieci trollują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×