Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paulina

Guz między odbytem a pochwą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina
Witam! Od dłuższego czasu między odbytem a pochwą mam guzek. Jest on zewnątrz wyczuwalny palcem, najbardziej w pozycji siedzącej. Dziś byłam u chirurga, który mnie zbadał jednak w odbycie nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Jednak podczas badania narzekałam na ból właśnie w miejscu tego guzka i pomimo to lekarz nadal twierdził że nic tam nie ma. Nakazał tylko zmianę diety, trybu życia i odpuszczeniu sobie obcisłych ubrań. Teraz gdy zostało to jakby po naciskane, boli mnie podczas normalnego siedzenia, czego wcześniej nie odczuwałam. Nie wiem co mam dalej robić, czy nadal jest to sprawa chirurgiczna i powinnam szukać innego lekarza aby przepadał mnie ponownie? Dodam że dzisiejszy lekarz nie używał do tego żadnych urządzeń, było to jedynie badanie ręczne. Może badanie leży w gestii innego lekarza specjalisty? Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli chirurg wykluczył przyczynę chirurgiczną Pani dolegliwości należy poszukać przyczyny dolegliwości, gdzie indziej. Badanie ręką jest wystarczające w przypadku Pani dolegliwości. Radzę jeszcze w tej kwestii skonsultować się z ginekologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marzena
mam guza na lewym posladku tyłka wewnatrz prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.