Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy pępka trzy miesiące po laparoskopii pęcherzyka żółciowego


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Trzy miesiące temu miałam usunięty pęcherzyk żółciowy.Po laparoskopii czułam się b.dobrze,tylko dwa dni brałam środki przeciwbólowe,zszyte ranki też wygoiły się idealnie.Przez cały ten czas nie odczuwałam żadnych dolegliwości mimo,że od dwóch miesięcy nie ograniczam już żadnych pokarmów,jem tak jak przed operacją.Dwa dni temu zaczęło mnie boleć w okolicy pępka,a dokładnie tuż nad nim i nad ranką po laparoskopii(szczególnie gdy uciskam te miejsca).Czy powinnam się tym martwić,czy poczekać,może ból minie.Dodam jeszcze,że te dolegliwości zaczęły się po całonocnym balu karnawałowym(dużo szybkich tańców),czy to mogłoby mieć jakiś związek z tymi bólami? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź,pozdrawiam Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ból nie ustąpi samoistnie w przeciągu kilku dni radziłbym w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem. Takie dolegliwości mogą sugerować wystąpienie przepukliny w bliźnie pooperacyjnej. Chirurg po badaniu na pewno wyjaśni przyczynę tych dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 marca mialam operacje woreczka czyli laparoskopie doszlam do siebie ale od paru dni zaczelo mnie pobolewac w okolicy pepka moze to nie jest bol ale dziwne uczucie ciagniecia szczegolnie jak wstaje z pozycji siedzacej niewiem boje sie isc do lekarza bo jak okarze sie ze to cos operacyjnego to ja juz tego nieprzezyje naprawde :(prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilka

Jestem 3 tygodnie po laparoskopi , niby ok ale pojawił się bol po prawej stronie pępka. Uczucie ciągnięcia, kłucia, do tego spóznia mi sie miesiączka. Co to za bóle? Czy ktoś miał coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina

Witam jestem 2 tygodnie po laparoskopi woreczka zolciowego wszystko bylo ok. Ale dotalam boli w okolicy pepka pojechalam do lekarza ogolnego dostalam antybiotyk i lekarz powiedzial ze zrobl sie ropien pod skora czy niezagrarza mi ten ropien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×