Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ruchomy guzek w policzku u dziecka


Gość Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm! jestem mama 2latka, u ktorego wczoraj wyczulam malutki guzek w dolnej czesci policzka po lewej stronie. Guzek sie przemieszcza jak sie go dotyka. Bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego i stwierdzil,ze nie ma sie czym przejmowac bo to normalne. Ja jednak bardzo sie niepokoje i bardzo prosze o opinie. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi odpowiedzieć bez badania co to może być. Być może to tylko powiększony węzeł chłonny na skutek jakiegoś niewielkiego odczynu zapalnego. Taki węzeł chłonny zazwyczaj sam zmniejsza się i zanika. jeśli do tego nie dojdzie proszę ponownie udać się na kontrolę np. po 2-3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam 21 lat. Z prawej strony policzka wyczuwam ruchomy guzek to znaczy taką kulkę. Kulka ta przesuwa się jednak nie jest bezpośrednio widoczna. Dodam że leczę się na torbiele jajnika i właśnie jestem w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych aby torbiele nie nawróciły. Czy może to mieć na to wpływ?? Co to może być i czy jest to groźne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość iwona
W dniu 1.02.2010 o 17:54, Gość Aneta napisał:

Wiatm! jestem mama 2latka, u ktorego wczoraj wyczulam malutki guzek w dolnej czesci policzka po lewej stronie. Guzek sie przemieszcza jak sie go dotyka. Bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego i stwierdzil,ze nie ma sie czym przejmowac bo to normalne. Ja jednak bardzo sie niepokoje i bardzo prosze o opinie. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Witam. Mam ten sam problem z córka. Robiła pani badania ? Jeśli tak to co wyszło? Ja za 3 tyg mam usg i bardzo się martwię o córcię. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 08:48, Gość Gość iwona napisał:

Witam. Mam ten sam problem z córka. Robiła pani badania ? Jeśli tak to co wyszło? Ja za 3 tyg mam usg i bardzo się martwię o córcię. 

 

Czy może Pani napisać co wyszło w badaniu? Moja 7 letnia córeczka ma to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×