Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bogdan

Ból w prawym boku i na dole w plecach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan
Juz kilka lat mnie boli w prawym boku a nieraz nadole w plecach,ale ten bul coraz bardziej sie nasila wieczoren bylem juz unas u lekrzow bralem juz mnustwo lekow.np.FURAGINUM TEVAitp, ale na nic pomagalo i znowu bolalo.Juz kilka dni znowu mnie boli i mam wieczorem wysokie cisniene choc juz biore na cisniene parenascsie lat co mam robic i co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Aby zdiagnozować czy rzeczywiście dolegliwości są związane z patologią w zakresie nerki należałoby wykonać badanie ogólne moczu i zapewne USG układu moczowego. O tych badaniach musi zadecydować lekarz prowadzący. Po otrzymaniu wyników tych badań można zadecydować o dalszym sposobie postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia
Ja też tak mam a za zwyczaj jak leże w łóżku to ból się nasila, wykryli mi kamienie w lewej nerce, często mnie boli w boku po prawej stronie. Byłam w szpitalu na podejrzewanie wyrostka powiedzieli tylko że to ból brzucha i teraz w październiku mam na kontrol USG. Jestem ciekawa co mi powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.