Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Grażyna

Menometrorrhajse, uteus myonotosus susp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grażyna
Badanie USG Dg Menometrorrhajse, uteus myonotosus susp Opis Trzon macicy w całości powiększony (107/szer 142) o zatartych granicach i niejednorodnej echogeniczności .Jama macicy pusta Endometrium 8,6 mm.Jajniki schowane słabo widoczne .Zatoka Daglasa bez płyny . Pragnę zaznaczyć że ,rodziłam dzieci dwoje o wadze 4 kg ,a najmłodsza 5,25 kg, brak cukrzycy.Proszę o radę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Dg Menometrorrhasia, uteus myonotosus susp - nadmierne krwawienie miesiączkowe, podejrzenie macicy mieśniakowatej Nic patologicznego w tym opisie USG nie ma. Dlaszym postepowaniem powinien zająć się ginekolog. Mnie trudno doradzać w tej dziecinie medycyny tym bardziej, że nie znam dokładnej kliniki pacjentki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grażyna
Panie doktorze czy zastrzyk domięsniowy Koprogest podany w piątek powinie już zatrzymać mi krwawienie miesiączkowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grażyan
Panie Doktorze bardzo proszę o wyjaśnienie pojęcia co to jest niejednorodna echogeniczność w moim przypadku. Pozdrawiam Grażyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zofia
Witam.Mam wynik usg dopochwowego,Do nastepnej wizyty jeszcze troche czasu a ja mam straszne nerwy.Prosze o pomoc.Macica o niejednorodnej echogenicznosci ze zmianami tylnymi. Endometrium 11mm.Jajniki bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio zaktualizowane

• Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0