Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Magnetoplag na hemoroidy


Gość ALA

Rekomendowane odpowiedzi

Do Adama.Mam pytanie czy wiesz co to są hemoroidy i z czym chory musi żyć? Czy przeżyłeś ostre zapalenie w konsekwencji operacja i czy i na jak długo ona ci wystarczyła po jakim czasie po operacji nastąpił nawrót choroby ile ciebie to kosztowało czasu i cierpienia? Ile wcześnie zużyłeś czopków i różnego rodzaju maści.Ile lat cierpiałeś z powodu tej dolegliwości? Śmiem cię poinformować,że ja z hemoroidami zmagałem się przez ponad 10 lat ten kto ma z tą chorobą do czynienia wie o czym piszę.Ja wiem że ta dolegliwość w moim przypadku będzie do końca moich dni.Dolegliwości mają tendencje do nawrotów i nieważne jaką terapię będziemy stosować. Magnetoplag stosuje od około 4 lat,żadnych innych lekarstw nie stosuję.Na każdy nawrót dolegliwości ze strony hemoroidów stosuję magnetoplag i to wystarcza.Ci którzy stosują magnetoplag wiedzą o czym piszę. Koszt zakupu był jednorazowy., Cierpiącym polecam.Czy działa u wszystkich cierpiących tego nie wiem.Ja jestem bardzo zadowolony w moim przypadku działa.Pozdrawiam wszystkich cierpiących. Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Do Ciebie moich słow parę i do innych tutaj *mondrych* co ściemniają. Też mi sie przytrafiło to cholerstwo no i juz pare ładnych lat mnie prześladuje. Czasem spoko jest, czasem sobie kichnę i już na *podwórku* kicha. Nie wierzę zupełnie w tych tzw. lekarzy, którzy w białych kitlach i w szpitalach trzepią kasę i doją pacjentów. Miałem kiedyś żonę dziś mam tylko cmentarz. I wiem na 150% że to wina lekarzy, poza chorobą, ktoóra jednak była no ale moja propozycja leczenia naturalnego została odrzucona. Żona wierzyła niestety lekarzom a nie swemu ślubnemu. Dłuższa historia więc nie będę tutaj jej opowiadał. Dzięki Andrzej za Twą opinię. Chyba poszukam dojścia do tych magnesików, bo ta moja d.....a. musi mnie słuchać a nie dawać tylko w d.... Mieszkam w USA, wie ktoś może czy te *zabawki* są też dostępne za oceanem a nie tylko w ŁODZI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie żaden zabobon ani sposób znachora. Magnetoplag to nowoczesny środek leczący hemoroidy. Miałam bardzo poważne problemy, które ustąpiły po 10 dniach kuracji, powtórna nie była potrzebna. Kupujcie bo pomaga!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×