Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł 27

Nagłe bóle z prawej strony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł 27
Witam.Mam na imię Paweł i mam 27 lat Co jakiś czas, nieregularnie pojawia się ból ``kłucie`` z prawej strony ok 5-7cm pod żebrami czasem bezpośrednio pod nimi.Rzadziej w lewej klatce piersiowej w okolicy mostka.Ból pojawia się nagle ,trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund.Występuje on w pozycji leżącej jak i siedzącej ,przy odpoczynku w bezruchu jak i przy pracy.Jest to bolesne kłucie przy oddychaniu (im głębszy wdech tym mocniejsze kłucie).Czasem przełamywałem kłucie głębokim oddechem i wtedy jakby coś ``strzykało``i ból ustępował. Wymienię kilka czynników które mogą na to wpływać: -Alkohol , papierosy,kawa( z rana na pusty żołądek) -stres, -czasami występuje nieduże krwawienie z odbytu po stolcu -częste drętwienie kończyn.(trochę ustało po magnezie z B6) -huśtawki samopoczucia,częsta drażliwość -ogólne bóle mięśni uczucie zmęczenia -kiedyś występowało u mnie częste krwawienie z prawej przegrody nosa ,to było ok 10lat temu i trwało przez parę lat.Prawie całkowicie ustało. -częste uczucie senności,``kręcenie kończyn``. -gdy jestem zdenerwowany ``ściska mi żołądek`` i nie mogę jeść. -potliwość pod pachami, Proszę o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to objawy nadpobudliwości nerwowej co przejawia się neuralgią czyli samoistnym, nagłym podrażnieniem nerwu obwodowego. Takie bóle najczęściej nagle się pojawiają i nagle ustępują. Jednak, aby ewidentnie postawić diagnozę należałoby jeszcze wykonać RTG klatki piersiowej i/lub USG jamy brzusznej. O tym jednak musi zadecydować lekarz prowadzący. Proszę w tej sprawie udać się do niego bezpośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna
prosze zrobic gastroskopie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pawel
Potrzebuje pomocy poniewaz lekarze odsylaj mnie i nie udzielaja mi zadnej pomocy dostalem tylko paracetamol ktory nie pomaga.I nie wiem jakie mam sobie leki kupic zeby mnie nie bolalo.Od tygodnia boli mnie z prawej strony pod zebrami jest to przeszywajacy bol na druga strone na plecy przy oddychaniu.Boli mnie tez z prawej strony przy szyii.Na poczatku wymiotowalem w nocy.mam dreszcze pozniej robi mi sie goraczka jestem caly spocony.Jestem bardzo oslabiony.bardzo prosze o pomoc bo ciezko mi funkcjonowac.jakie leki mam sobie kupic ktore moglyby mi pomoc.z gory bardzo dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomq
Bo sam mialem mega ostre bóle w klacie trzymaly mnie ponad 2 miesiące!!!! Lekarze nie wiedzieli co mi jest i nie umieli mnie wyleczyc to sam śie wyleczylem wlasnie marihuana polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arek
Witam mam dokladnie to samo procz krwawienia z nosa i odbytu .bylem u rodzinnego skierowal mnie do szpitala z podejrzeniem wyrostka.pojechalem do szpitala lekarz pomacal i tyle odeslal do domu z diagnoza bedzie mocniej bolalo wtedy sie zglosic.zero badan a bol klucie jak bylo tak jest nadal, ach nasza sluzba zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kouneji
Mam to samo a mam dopiero 19. Leże sobie a tutaj ból aż się zwijam. Najgorzej jak ten ból mam a jestem przeziębiony. Nie byłem JESZCZE u lekarza ale muszę się wybrać.. Mój ŚP Dziadek był chory na serce i myślę czy to z tego powodu też mogę mieć coś z sercem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OPIEKA Zdrowotna
B 12 domiesniowo i jakieś 6 miesięcy z głowy bedziecie mieli ten ból. Jeżeli chodzi o krwawienie z odbytu mogą to być żylaki należy skonsultować się z lekarzem podczas wystąpienia takich objawów skieruje na kolonoskopie i zobaczą co jest do naprawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.