Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żyły na udach


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dopiero 15 lat, i na górnych częściach uda mam takie żyły - ale w sumie na moje nie wyglądają one jak typowe żylaki, Gdy je dotykam nie odczuwam bólu, są one twarde(wygląda to tak jak bym miała zatkane żyły-ale to raczej niemożliwe...) a prawie bym zapomniała mam te żyły ok od dwóch lat... Brzydko to wygląda i zastanawiam sie jak pozbyć sie tego... Może istnieje jakaś maść lub tabletki bez recepty które by mi pomogły?? Czekam na pomoc W góry dziękuje, pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Weronika

Witam uczestników forum , Chcę zaznajomić Państwa z urządzeniem do elektrostymulacji kończyń dolnych, które wywołuje głębokie skurcze mięśni pompy łydkowej. Dzięki skurczom mięśni krew zmuszona jest do odpływu w kierunku serca a zatem zmniejszenia swojej objętości w kończynach dolnych. Przeprowadzony prawidłowo proces stymulujący cykle zdrowego układu żylnego radykalnie poprawia (regeneruje) system żylny, co ewidentnie pokazują objawy parametrów klinicznych chorób żył. Udowodniono klinicznie, że 20 minutowy zabieg VEINOPLUS przynosi korzyści takie jak 60-minutowy energiczny spacer. Pomagamy również dobrać wyroby uciskowe , przede wszystkim szwajcarskiej firmy Sigvaris lidera światowego rynku produktów przeciwżylakowych. Produkty te przez okres 6 - cio miesięcznego okresu użytkowania wykazują stałą siłę ucisku tak istotną dla skuteczności kompresjoterapii . Oferujemy także poduszki tzw. Elewacyjne , które są specjalnie wyprofilowane aby dopasowując się do kształtu łydek unieść kończyny dolne na wysokość 20-30cm od poziomu łóżka czy wersalki . Taka pozycja leżąca w czasie snu czy wypoczynku umożliwia swobodny odpływ krwi z nóg w kierunku serca likwidując zastoje i pozwalając wygodnie założyć rano wyroby uciskowe na nogi bez niezbędnego stresu , który z reguły towarzyszy zakładaniu tych dopasowanych przecież pończoch , rajstop czy podkolanówek . Nasze długoletnie doświadczenie wskazuje , że wyroby uciskowe stosowane w ciągu dnia winny być w nocy uzupełnione przez poduszkę elewacyjną i dopiero wtedy ta jedyna naturalna terapia niewydolności żylnej przynosi oczekiwane rezultaty . http://www.weron.eu/veinoplus-ochrona-i-zapobieganie-chorobom-zylnym.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystyna

Poczekaj, nie spiesz się. Jesteś jeszcze taka młodziutka, że przyjdzie czas na to aby się tym zająć w Twoim dorosłym życiu. Jeszcze za wcześnie abyś zamęczała swój organizm takimi sprawami. Na leczenie farmakologiczne masz jeszcze czas. Jeszcze pokwitasz i wszystko w Twoim organiźmie się rozwija daj mu spokój i nic w nim nie zakłócaj. Może pijawki byłyby w tym przypadku najlepsze bo nie mają działań ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×