Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Katarzyna

Swędzenie pochwy i guzek w jej okolicach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna
Witam. Od jakichś dwóch tygodni czuję swędzenie w pochwy, lub w jej okolicach. Dzisiaj zażyłam Furaginum, a od kilku dni smaruję skórę w okolicach pochwy maścią i swędzenie trochę ustąpiło. Ponadto wyczułam dziś w okolicy pochwy (po lewej stronie, trochę wśród włosków) niewielki, twardy guzek. Nie boli. Przy siadaniu i chodzeniu jest niewyczuwalny. Czuję go tylko wtedy, gdy dotykam palcem. Martwię się, ponieważ nie wiem co to jest. Dodaję, że mam 16 lat. Powinnam powiedzieć o tym mamie? Trochę się wstydzę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba powiedzieć o tym mamie i udać się z tym problemem do ginekologa. Być może to zakażenie grzybicze i dodatkowo wystąpiła u Ciebie np. torbiel gruczołu Bartholina. Ginekolog po badaniu wyjaśni co może być powodem tychże dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna
Dziękuję za pomoc. Oczywiście powiem mamie i poproszę o pomoc z także z jej strony. A czy to zakażenie i torbiel są poważnymi chorobami? Co może się stać, jeśli nie będą leczone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna
Wystąpiły nowe dolegliwości. A dokładnie lekki ból po lewej stronie podbrzusza. Myślę, że to jajnik. A z pochwy wydziela się dziwna, biała substancja (jakby mleko do kawy). To raczej nie jest śluz, gdyż stając w rozkroku z lusterkiem w ręku zobaczyłam, że wejście do pochwy jest zapełnione tą mazią. Powiedziałam o tym mamie i w przyszłym tygodniu mam wizytę u ginekologa, ale na chwilę obecną chciałabym dowiedzieć się co może mi dolegać. Tak ot, by mniej się bać. Proszę o ponowną, szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.