Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna

Nauka na chirurga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna
Mam takie pytanie-może trochę dziwne, ale... Od 2 lat marze o tym by zostać chirurgiem, dzisiaj byłam u doradcy i po testach powiedział mi że nadawałabym sie do tego zawodu, ale wiele osób twierdzi że dla kobiety to nieodpowiedni zawód i że na pewno nie dam sobie rady. Czy dostanie się na studia, i w ogóle nauka w tym kierunku jest rzeczywiście aż tak ciężka??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Nie widze przeszkód związanych z płcią. Oczywiście ten zawód nie należy do najłatwiejszych i wymaga dużej wytrwałości psychicznej i fizycznej. Nauka wygląda tak, że trzeba dostać sie na studia i 6 lat uczyć się medycyny ogólnie, potem staż i specjalizacja. W czasie studiów można jeszcze 5 razy zmienić zdanie, bo wszystko jest ciekawe. Najważniejsze są chęci i wytrwałość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Bardzo dziękuje za pomoc, jestem osobą która jak postawi sobie jakiś cel zrobi wszystko by go osiągnąć, więc raczej dam sobie rade.... Serdecznie pozdrawiam:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hem
Jedyne co przeszkadzać może to niechęć do krwi albo zły stan psychiczny lub fizyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
Ja też marze o tym by zostać chirurgiem. Tylko jest jeden problem, mam ok. 160cm wzrostu, co o tym sądzicie? Jestem kobietą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
Zostać doktorem Chirurgiem trzeba mieć jeszcze powołanie.Dobry kontakt z pacjentami,bardzo dobry stan zdrowia ,Silną psychikę i dużą siłę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwester
Też marzę aby zostać chirurgiem. Właśnie idę do liceum na biol-chem-fiz. Sądzę że każdy kto kocha to może na chirurga iść. Grunt to wytrwałość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia
Maże od zawsze zeby zostac chirurgiem chociaz jestem kobieta. Teraz szukam ofert na dobre studia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.