Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Władek

Znieczulica lekarza rodzinnego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Władek
Witam serdecznie! Dnia 27.01.2010 r. zgłosiłem się do lekarza rodzinnego z silnym bólem kręgosłupa- powtarzającym się od dłuższego czasu. Poprosiłem go o skierowanie na prześwietlenie kręgosłupa, które umożliwiłoby skuteczne dalsze leczenie. Lekarz rodzinny odpowiedział mi na to: *proszę nie zawracać mi głowy* i stwierdził ze jedynie może mi wypisać leki przeciwbólowe Tramal.w odpowiedzi na moje prośby lekarz powiedział mi żebym szukał sobie innego lekarza, bo on w żadnym wypadku nie da ni skierowania na prześwietlenie ani do specjalisty. Co mogę z tym zrobić? Jak mam szukać pomocy i leczyć się? jeżeli już na samym początku lekarz rodzinny uniemożliwia mi to skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
Idź do innego lekarza, zmień lekarza rodzinnego. Co więcej mamy napisać? 99% lekarzy rodzinnych jednak daje skierowania do specjalistów jeżeli są ku temu powody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Juzek

Mozna mu np. j e b n a c palka bejsbolowa w plecy (po godzinach pracy), lub poprosic o usluge kogos w tej branzy bardziej doswiadczonego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.