Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Roksana

Brzydko pachnąca wydzielina z pępka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Roksana
Dzien dobry mam pytanie zaniepokoila mnie brzydko pachnaca wydzielina z pepka podobnwe do ropy,niewiem co zrobic z tym,i niewiem czy to nie jest przyczyna pasa odchudzajacego ktory nosze.czy udac sie do lekarza z tym?dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie udać się do chirurga ogólnego. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Może doszło do zakażenia pępka na skutek właśnie noszenia pasa. Proszę na razie przestać używać tego pasa i odkażać roztworem spirytusu miejsce, gdzie wydziela się wydzielina z pępka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wystraszona
ale ja mam to samo. Ale nie używam żadnego pasa ani nic! Proszę o pomoc! Z góry dziękuję za odpowiedź! Zaczynam się bać,czy to może być bardzo poważne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Też od wielu mięsięcy zmagam się z tym problemem. Co jakiś czas mam spokój ale to zawsze powraca. Wydzielina ma bardzo brzydki zapach i mimo że ciągle go myje to i tak po chwili z pępka wycieka. Wogóle mój pępek jest bardzo zaczerwieniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia
Też od wielu lat zmagam się z tym problemem. Co jakiś czas mam spokój ale to zawsze powraca. Wydzielina ma bardzo brzydki zapach i mimo że ciągle go myje to i tak po chwili z pępka wycieka. Wogóle mój pępek jest bardzo zaczerwieniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.