Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Józef

Czy po usunięciu pęcherzyka żółciowego kamienie mogą się robić w innych narządach np. nerkach?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Józef
Mam pytanie. Mam 36 lat i jestem 3 tygodnie po usunięci pęcheżyka żółciowego. Czuję się dobrze więc pomału wracam do starych nawyków żywieniowych jak wszyscy radzą, ale zastanawiem się czy jedząc to co do tej pory kamienie dalej będą się robić tylko w innych miejscach. Gdzie mogły by się jeszcze znaleźdź np w nerkach, czy dieta coś da czy jak ktoś ma do tego tendencje to i tak sie od tego nie uchroni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
czy jedząc to co do tej pory kamienie dalej będą się robić tylko w innych miejscach. - nie powinny, porszę się tym nie niepokoić Gdzie mogły by się jeszcze znaleźdź np w nerkach - bardzo rzadko mogłyby powstać, ale w przewodach żółciowych, nie w innej lokalizacji czy dieta coś da czy jak ktoś ma do tego tendencje to i tak sie od tego nie uchroni - raczej dieta nie ma z tym nic wspólnego, tylko tendencje organizmu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Józef z Libiąża
Jak zatem uchronić się przed tym, a w najgorzsym przypadk jakie leczenie czeka jeśli powstaną w drogach żółciowych, Czy jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie. Jest to od Pana niezależna sprawa. Kamica dróg żółciowych po cholecystektomii to rzadkość. Żadnym postępowaniem przed nim Pan się nie obroni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa
Mi lekarz kazał zażywać talki lek URSAKOM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosia
mam kamienie w woreczku i boje sie operaci najbardziej to sondy przez nos co wy nato

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karina
jakiej sądy?laparoskopijnie nie dają sądy przez nos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.