Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paula

Torbiel podpajęczynówkowa zamóżdżkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paula
Mam 15lat. Tomografia komputerową głowy wykazała torbiel podpajęczynówkowa Zamóżdżkowa o wymiarach 16mm na 19mm. Towarzyszą temu silne ciągle bole głowy a oprócz tego mam Oczopląs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba w tej sprawie skonsultować się z neurochirurgiem. Skoro torbiel daje dolegliwości zapewne zostanie podjęta decyzja co do leczenia operacyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna
bylas juz u lekarza?moj syn tez ma torbiel podpajeczynowkowa o sr.5cm i zalozono mu zastawke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jasiek
Mam pytanie czy przy takim torbielu można trenować różne sztuki walki ?? Barzo prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dorota
hej od pol roku pobolewa mnie glowa z tylu po prawej stronie i leci mi krew z nosa ale z lewej dziurki ,w maju bylam w szpitalu z tym problemem.Neurolog który mnie przyjmowal zlecil badanie temografem komputerowym ale bez kontrastu,po badaniu stwierdził ze nic nie widzi u nmie w glowie z tad moje pytanie czy mogę być spokojna ze nic nie mom w glowie np.guzow albo tętniaka ?proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.