Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mikołaj

Pieczenie penisa podczas oddawania moczu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mikołaj
Mam 18 lat i od kilku dni zaczął mnie piec penis podczas oddawania moczu. Myślałem, że to tylko chwilowe ale z każdym dniem jest coraz gorzej. Podczas wytrysku jest wszystko ok(nie piecze). Drugą sprawą są takie jakby pryszcze na skórze penisa. Da się je wycisnąć ale tylko raz spróbowałem wycisnąć bo wiem, że nie powinno się tego robić. Co mam z tym zrobić? Pryszcze nie mają jakiegos konkretnego koloru czy coś. Po prostu grudki pod skórą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mytime
Te pryszcze to pewnie prosaki - nic groźnego. Natomiast pieczenie podczas oddawania moczu może sugerować zapalenie cewki moczowej. Kup sobie ProUro i załatwiaj się dużo, dużo pij wody z cytryną, może uda się wyplukać bakterie z cewki. Jeżeli nie przejdzie to do lekarza po antybiotyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikołaj
To prawda, że prosaków nie da się wyeliminować? Czy jest jakieś zagrożenie, że partnerka podczas stosunku się tym zarazi? Czyli do tego pieczenia to najpierw te leki bez recepty i herbatka a potem dopiero lekarz? A nie lepiej może iść od razu do lekarza po skierowanie na jakieś badania bakteriologiczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To prawda, że prosaków nie da się wyeliminować? Czy jest jakieś zagrożenie, że partnerka podczas stosunku się tym zarazi? - prosaki nie są zaraźliwe Czyli do tego pieczenia to najpierw te leki bez recepty i herbatka a potem dopiero lekarz? A nie lepiej może iść od razu do lekarza po skierowanie na jakieś badania bakteriologiczne? - jeśli niepokoją Pan te objawy radzę od razu bezpośrednio udać się do lekarza, być może będzie konieczne wykonanie badania ogólnego moczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojciech
Mam 39 lat ,od kilku miesięcy zauważyłem że w trakcie orgazmu mam minimalny badz całkowity brak wytrysku,sperma wypływa bez większego ciśnienia dopiero po szczycie,potem odczuwam pieczenie i szczypanie w odcinku penisa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
witam mam taką pytanko co to moze byc jak mnie szczypie penis po odaniu moczu jak to leczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jan
konieczna będzie amputacja penisa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek
Witam, niedawno zauważyłem ze podczas oddawania moczu powiększa/puchnie mi penis. Wygląda jak nadmuchany balon. Dodatkowo mam stulejkę. 14lat///

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.