Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dariusz

Ból między odbytem a moszną to zapalenie prostaty?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dariusz
Dobry weczór. Mam jeden z typowych objawów zapalenia prostaty lub powiększenia. Mianowicie odczuwam coś w rodzaju bólu między odbytem a moszną. Mocz oddaje normalnie. NIe wstaje w nocy do toalety. Ból znika jak coś robię albo z kimś rozmawiam. A zawsze znika jak jestem w pozycji leżacej. W nocy nie występuję. Czy to też jest normalne? Czy ból prostaty może być *produkowany* w głowie? Chodzi mi, że sobie wbiłem do głowy, że mam zapalenie prostaty i są to jakieś nerwobóle. W przyszłym tygodniu jestem umówiony na wizytę u urologa, a sprawa mnie barzdo martwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czy to też jest normalne? - raczej to nie są typowe objawy dla zapalenia prostaty, trzeba udać się z tym problemem bezpośrednio do lekarza, badanie przez odbyt powinno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie Czy ból prostaty może być *produkowany* w głowie? - możliwe, że to bóle typu nerwicowego, nie mającego żadnego podłoża patologicznego ze strony patologii organicznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dariusz
Dzisiaj zauważyłem jeszcze jedną rzecz - jak stałęm odczuwałem ból pomiędzy moszną a odbytem. Na chwilę musiałem kucnąć, ponieważ potrzebowałem coś pozbierać z podłogi. Wtedy ból zniknał od razu - czy tak jest w przypadku zapalenia prostaty? A może to być wina krgosłupa? Jeśli tak to ktrego odcinka? Z tego co pamiętam to mam skolizozę odcinka lędźwiowego. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Wtedy ból zniknał od razu - czy tak jest w przypadku zapalenia prostaty? -nie jest to w żaden sposób charakterystyczne dla patologii w zakresie prostaty A może to być wina krgosłupa? Jeśli tak to ktrego odcinka? - tak, być może, jeśli tak to w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa, może być właśnie związane ze skoliozą lędźwiową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.