Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kasiula 24

Straszny ból pępka wewnątrz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiula 24
Witam mam wewnetrzny ból pepka około 4 tygodni temu mialam delikatny w prawym dole brzucha okolo kosci miedniczej a teraz do tego ,od wczoraj mam bol przy dotknieciu palcem pepka jak siadam czy jak sie ruszam to nieboli tylko jak go dotkne i do tego mam problemy z zalatwieniem sie tzn.stolec jest twardy, bo tak ogólnie to sie czuje dobrze.czy to moze byc cos powaznego prosze bardzo o pomoc.serdecznie dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi konkretnie odpowiedzieć na pytanie bez badania. W tej sprawie należy koniecznie bezpośrednio skontaktować się z lekarzem. W pierwszej kolejności trzeba wykluczyć przepuklinę pępkową jako powód wyżej wymienionych dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasiua24
diekuje za odpowiedz .czytałam o tej przepuklinie i tam byl napisane ze przy przepuklinie ma sie wybrzuszenie a u mnie nic niema mój brzuch jest normalny -niemam zadnych wybrzuszen ani twardego brzucha i pepek boli mnie tylko przy glebokim dotknieciu a nawet jak przyciskam mocno brzych w okolicy pepka to nieboli -a czy to moze miec zwiazek z bolem jajnika bo wyrostek raczej to niejest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czasami przepuklina może występować nawet bez widocznego uwypuklenie. Musi to zbadać chirurg. Bolesność tej okolicy raczej nie ma nic wspólnego z patologią jajnika czy też wyrostka robaczkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.