Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dymek

Miękki guzek na przedramieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dymek
Witam!! Mam jakby guzek na przedramieniu który znajduje się bliżej łokcia. Jest on miękki, nie boli . Widać to jedynie po wysiłku rąk, gdy sie napnie mięśnie. Chciałbym sie dowiedziec co to może być? Czy to jest tłuszczak czy coś innego? Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno stwierdzic bez badania. Rzeczywiście może to byc tłuszczak lecz także z uwagi na położenie (bliska odległość od ścięgien) ganglion. Trzeba udać się do chirurga z tym problemem. Prawdopodobnie zaleci usunięcie zmiany guzkowej z następowym (w razie wątpliwości co to jest) badaniem histopatologicznym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Witam ja mam podobny przypadek i bylem z tym u chirurgia lecz on mnieskierowal do ortopedy nastepnie zlecono mi usg przedramienia i na usg wyszlo ze te guzki to prawdopodobnie przepluklina co bardzo zadko wystepuje na rece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.