Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jola

Ból w nocy i po jedzeniu po usunięciu woreczka żółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jola
Moim problemem jest jestem 2 miesiące po zabiegu a boli mnie z lewej strony byłam u lekarza dwa razy robili wyniki i mówią ze jest wszystko w porządku a ból jest w nocy i po jedzeniu i pracuje od tygodnia fizycznie bardzo sie martwie że coś się stanie.jak wezne nospe to przechodzi prosze o pomoc co to moze boleć.dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Taki ból może świadczyć o patologii w zakresie żołądka lub/i dwunastnicy. Dobrze by było wykonać kontrolne USG jamy brzusznej i gastroskopię. O tym jednak musi zadecydować lekarz prowadzący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natala
Jestem po zabiegu woreczka około 2 miesiecy a ból jest w jednym miejscu robiłam badania lekarz twierdzi ze jest wszystko w porządku miałam przed zabiegiem gastroskopie bo boli mnie w lewej stronie tak jak przed zabiegiem wyniki sa dobre lekarz mi mówi że mam normalnie pracowac i sie nie martwic ale ja sie martwie ze to cos z jelitami bo mam wzdecia to moze tak bolec .prosze o pomoc co mam zrobic .dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Taki stan może świadczyć o tzw. zespole po cholecystektomii. Proszę na ten temat poczytać na stronie: http://pml.strefa.pl/ePUBLI/147/04.pdf Być może taki stan jest także związany z patologią w zakresie jelita grubego. Radzę w tej sprawie skonsultować się jeszcze z gastroenterologiem. Być może zadecyduje jeszcze o wykonaniu kolonoskopii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natala
jakie mogą być objawy że trzeba zrobic kolonoskopie.prosze o pomoc dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nati
bo jak dotykam chore miejsce to jest ból z lewej strony jak dużo pije herbaty rumiankowej to ból ustaje czy to może byc chore jelito grube.pomoc dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.