Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Domi

Ból po lewej stronie pod żebrami przypominający kolkę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Domi
Witam Od paru dni boli mnie po lewej stronie jamy brzusznej ponizej żeber, ból przypomina bardziej kolke,boli przy kasłaniu przy nacioganiu ciała, naciskam i szypko puszczam bardziej boli, ogolnie ból nie nasila sie i nie ustaje jak również nie przemieszcza się, w nocy moge spac bez zadnych problemów, reguralnie sie wypróżniam jak rownież nie mam i nie miałam temperatury. Prosze mi doradzić i z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno określić co się dzieje bez badania. Takie bóle raczej mają charakter neuralgii czyli samoistnego podrażnienia nerwu obwodowego. Najlepiej w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. Być może lekarz celem pogłębienia diagnostyki po badaniu zadecyduje o wykonaniu np. USG jamy brzusznej czy też RTG klatki piersiowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość va
mam to samo wczoraj miałam imprezę i podczas tańca mnie złapało ale potem przeszło i za chwile znowu a teraz chciałam się rozciągnąć w domu i złapało mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dfg
Kłuje mnie coś po lewej stronie pod żebrami. Nie wiem co to jest. Czuję tak jakby mnie coś kłuło co jakiś czas. Jak się nacisnę to mnie boli jeszcze bardziej. Co to może być??????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
Witam ja też mam taki sam ból i boli mnie po lewej stronie pod żebrami Jak kaszlę to boli jak kicham to boli jak się śmieję to boli proszę o jakąś radę bo boli mnie już od 1 dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
witam:) od 2 miesięcy intensywnie ćwiczyłam, około m-c temu zauważyłam że na lewej piersi robi mi sie zgrubienie, początkowo było małe, teraz się powiększyło i wyczuwam coś co pod palcami przypomina żyłkę o srednicy jednego cm i teraz sięga od piersi az za żebra. Wykonałam badanie usg piersi i lekarz stwierdził że nie widzi żadnych zmian w tkance podskórnej, proszę mi powiedzieć czy ktoś z czymś takim się spotkał i co dalej mam z tym robić, sama już jestem okropnie przestraszona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz lat30
JA tego typu ból odczówam od jakiegoś roku , nie stety zawsze mi nie podrodze do lekarza :-/ Mój ból odczuwalny jest najbardziej kiedy jade samochodem w pozycji siedzącej powiedzmy pochylony do przodu, lub kiedy siedzę w pracy przy komputerze. W tedy boli mnie bardzo po lewej stronie pod rzebrami. Natomiast kiedy się wyprostuję ból co nie co ustępuje , ale to wygląda tak jak bym podrażniał jakiś narząd siedząc w ten sposób. Zauwarzyłęm również że własnie w tym miejscu boli mnie dość czesto nawet jeśli chodzę. Dziwna sprawa , ale czy to może być naprzykład spowodowane owrzodzeniem rzałądka lub dwunastnicy ?? ? Pytam ponieważ kilka lat temu leczyłem się ponieważ miałęm wrzody an dwunastnicy. Może to jakiś nawrót tej nie dogodnej sytuacji ?? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirek lat 13
Boli mnie z lewej strony pod żebrami boli mnie od tygodnia , trenuje lekkoatletyke czy to może mieć związek? Boli mnie jak biegam lub gdy szybciej oddychm lub ide . Prosze pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kopara
Mirek lat 13 - kiedy mnie bolało podczas oddychania ( też biegam/pływam) lekarz ogólny wskazał związek z kręgosłupem ( bolało przy oddychaniu głębokim i szybkim wyproście podczas rozgrzewki) i po badaniu wyszła mała przepuklina więc warto sprawdzić kręgosłup, albo przynajmniej wykluczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.