Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mariola

Uporczywe bóle kręgosłupa i pleców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariola
Witam kilka lat pracowałam dzwigajac cięzary wagi nawet 25 kg i dzis mam straszne bóle kręgosłupa poniżej pasa i miedzy łopatkami ostatnio *chrupie mi nawet w karku*myslalam ze to od złego spania ale to troche juz trwa Najwieksze bóle mam gdy leze na wznak jakby ciało było *odrabane*na 2 cześći jak siedze lub jak sie schylam czesto czuje mrowienie pazenie skóry jak chodze lub stoje to jest powiedzmy ok dzis mniej dzwigam ale czasem to nie uniknione prosze powiedziec co mi jest czy pomoze mi cos b/recepty bo do lekarza czasu pójść nie mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najpierw trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Mnie trudno przez internet w takiej sytuacji diagnozować kogokolwiek. Zapewne będzie konieczne wykonanie RTG kręgołsupa. O tym zadecyduje lekarz po badaniu. W chwili obecnej można zastosować leki przeciwbólowe dostępne bez recepty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariola
leki przeciwbolowe nie pomagaja nawet te bardzo silne na recepte a jakie to moze byc schorzenie przypuszczalnie na podstawie objawów bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno określić bez wykonania szczegółowych badań. Zazwyczaj są to zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa z uciskiem na korzenie nerwowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.