Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aga z uk

Przepuklina a wygląd estetyczny i kolejna ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aga z uk
Dzień dobry, poł tora roku temu urodziłam dziecko w połowie ciąży ginekolog stwierdził przepukline brzusznął po poł roku od porodu zgłosiłam sie na operacje przepukliny chirurg powiedział że ciężko było zsztyć mieśnie bo zabardzo sie rozeszły nie użyto siatki i do tej pory mam w miejscu przepukliny mam miekka gólke zaznaczam ze po operacji nie ćwiczłam, co mam zrobić by brzuch wrocił do normalnego wyglądu czy nie jest na to za późno, i czy gdybym teraz zaszła w ciąże mięśnie by nie wytrzymały i ponownie by się rozeszły? z góry dziekuję za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Należy zacząć ćwiczyc. Przez wzmocnienie mięśni prostych brzucha rozejście się tych mięśni może się zmniejszyć. Jeśli zajdzie Pani w ciążę prawdopodobieństwo całkowitego rozejścia się mięśni oraz wystąpienia ponownej przepuklny jest duże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
Czy moge starac sie o dziecko jak mam pszepuchline kresy bialej czy zagraza to dziecku czy mi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio zaktualizowane

• Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0