Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aśka

Dlaczego boli mnie z prawej strony z tyłu pleców tak jakby mnie uciskało?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aśka
Od jakiegoś czasu boli mnie z tyłu pleców po prawej stronie to tak jakby coś mnie gniotło przy schylaniu lu jak stoje czuje jakieś dziwne gniecenie jakby cos tam było promieniuje az do prawej strony z przodu jakby do wątroby? co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Dolegliwości jakie Pani opisuje mogą być związane z patologią w zakresie kręgosłupa (zwyrodnienie, dyskopatia, skrzywieni). Radziłbym na początku wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Warto także wykonać USG jamy brzusznej (podejrzenie patologii w zakresie nerki lub pęcherzyka żółciowego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Garry
I okazało się, że to???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hel0oa
Możesz stosować doraźnie tak jak ja krem znieczulający swiss medical z lidokainą. Ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu, bo wystarczy, że posmaruję się tym kremem on się szybko wchłonie i świetnie znieczuli posmarowane miejsce na kilka godzin. Serdecznie polecam też kupić ten krem na stronie www.naporost.pl bo jest tam bardzo tanio, taniej niż na innych stronach, a paczka przychodzi bardzo szybko. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.