Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zdesperowany

Nerwica, stres a podwyższona temperatura ciała

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zdesperowany
Dzień dobry. Od około roku borykam się z wahającą się temperaturą ciała - od 36,6 do 37,2 st.C. Jestem osobą wmawiającą sobie wiele chorób z nowotworami na czele. MIałem wykonywane różne badania: USG jamy brzusznej, USG jąder, kolonoskopia, morfologia krwi, OB, CRP, amylaza, GGTP, Aspat, Alat, Fe, Na, K, mocz, krew utajona, pasożyty. Morfologie, OB, CRP od ubiegłego roku wykonywałem ok. 7 x - zawsze wszystko w normie. OB 1 lub 2, a CRP jest ujemne. Czy więc mogę tłumaczyć taką skaczącą temperaturę? Czy temperatura 37,2 wymaga konsultacji lekarskich? Jak jestem rozluźniony i odprężony to temperatura spada. Czy Pan doktor spotkał się z takim czymś? Może to wskazywać na jakąś chorobę nowotworową???? Dodam, że mam tak od roku. Oraz to, że mam wędrujące bóle po ciele - ból w dole biodrowym lewym, bóle pleców, w mostku, żołądku, jądrach. Boli mnie przez kilka dni lub tygodni w jednym miejscu a potm ból zmienia położenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czy więc mogę tłumaczyć taką skaczącą temperaturę? Czy temperatura 37,2 wymaga konsultacji lekarskich? - to nie jest żadna patologia, takie wahania temperatury są naturalne, nie ma się czym przejmować, dobrze by było jeszcze skalibrować termometr w aptece, aby sprawdzić czy pomiary są prawidłowe Czy Pan doktor spotkał się z takim czymś? - czasami tak się zdarza Może to wskazywać na jakąś chorobę nowotworową? - raczej nie, myślę, że to nerwica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak oczywiście takie dolegliwości mogą być objawem nerwicy wegetatywnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.