Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Boląca główka (żołądź) penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
Witam, mam taki problem... Podczas stosunku i masturbacji, gdy mój penis jest w zwodzie napletek schodzi nie całościowo, jednak można go łatwo ściągnąć ręką... problem mój dotyczy tego, że podczas dotykania żołędzia czuje ból, albo podczas szybkiej masturbacji. Co to może być i jak można to wyleczyć?! Pozdrawia, Łukasz, 18 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To z pewnością spowodowane jest nadmierną wrażliwością żołędzia. Nie wymaga taki stan leczenia. Z biegiem czasu nadwrażliwość powinna ustępować. Trzeba być delikatnym w czasie masturbacji. Jeśli problem będzie się utrzymywał trzeba skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
witam mam taki problem , otoz sama masturbacja u mnie przebiega dobrze nic mnie nie boli , ale czasami po godzinie od tego to czuje bol zoledzia i kiedy jest ponowny wzwod to mnie boli tak jak by od srodka.. a po jakims czasie bol ustaje,, co to moze byc ? czy udac sie z tym do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość =-
Mam taki sam problem gdy podczas masturbaci iechcąco dotchne żołedzia do mnie boli lub podczas szybkej masturbaci mam 13lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ernest,14
Mam to samo.Gdy nawet lekko zahaczę o niego to już wielki ból.Podobno to samo przejde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.