Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marian z Libiąż

Osłabienie prawej ręki po laparoskopii pęcherzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marian z Libiąż
Jestem po zabiegu wycięcia pęcherzyka żółciowego metoda laparoskopijną.W drugim dniu pobytu w szpitalu zaczeły mi drętwieć dwa palce prawej ręki, lekarz stwierdził że to od drenażu wątroby i po wyjęciu objawy ustapią. Faktycznie ustąpiły, ale jestem już 5 dni po zabiegu a moja ręka jest bardzo słaba poza tym nadal boli mnie kręgosłup jak troszkę pochodzę. Czy to ma coś wspólnego z zabiegiem, narkozą czy to coś izupełnie nnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To zapewne jest spowodowane długotrwałym unieruchomieniem ciała (w czasie zabiegu i po nim) co wywołuje dolegliwości ze strony kręgosłupa (w tym zaburzenia w unerwieniu kończyn co może przejawiać się osłabieniem ręki).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marian
Ale zabigł trwał przecież krótko. Przed zabigiem objawy bólu kręgosłupa były podobne, ale w tedy tłumaczyłem sobie że to promieniowanie od woreczka teraz mam wątpliwości co mi jesze jest. Ogólnie po zabiegu to się czuje rewlacja chodzę, jem i wykonuje wsztstkie czynności normalnie oprócz podnoszenia i dlatego moje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.