Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marta 25 lat

Guz w dolnej okolicy kręgosłupa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta 25 lat
Witam serdecznie! Moim problemem jest guz w dolnej okolicy kręgosłupa (prawa strona). Jakiś czas temu (grudzień 2008) poczułam lędzwiowy ból kręgosłupa- wizyta u lekarza, leki, zastrzyki, krótka rehabilitacja. Podczas domowego masażu pleców wyczułam guza wielkości grochu jaśka, który lekko przeskakiwał pod palcami. Kolejna wizyta u lekarza i stwierdzenie że to włokniak głęboko pod skórą niekonieczny od razu do usuwania. Tegoroczne bóle okolic prawej strony kręgosłupa kolejna powtórka leków i zastrzyków. Po zakończeniu leczenia zapalenia stawów kilkudniowa ulga, ale niestety nie na długo. Od kilku dni odczuwam ból (a nawet pieczenie) właśnie w obrębie tego guzka a nawet samego guzka, mam obawe że wyżej wymienione problemy zdrowotne sa właśnie z nim związane. Czy to coś poważnego? Co mam robić? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Zmiana może powodować ucisk na nerwy, stąd mogą pochodzić pieczenie czy ból. Najlepiej skonsultować się z lekarzem, powtórzyć badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.