Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość agata

Amputacja podudzia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agata
Mam pytanie jestem 5 miesięcy po urazowej amputacji podudzia mam już protezę ale pojwił się mały problem dziś gdy noga ta mnie bardzo bolała zdjęłam protezę i pojawiła się krew z blizny po prostu dziurka przez którą leciała krew co mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno w tej sprawie należy udać się na kontrolę do chirurga. Być może to jakieś otarcie blizny spowodowane uciskiem samej protezy. Trudno mi konkretne coś napisać bez badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzesiek
Witam, mam podobny problem, jeśli ktoś znalazł w tym czasie odpowiedź, był bym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anikin
Też wydaje mi się, że to otarcie, które zostało wcześniej zbagatelizowane, a teraz są tego konsekwencje&#8230* Może też być to wina źle dobranej protezy. To bardzo istotne by dobrać odpowiednią. Znalazłem we Wrocławiu pracownię protetyczno-ortopedyczną, która może i tobie by dobrała coś odpowiedniego. Firma nazywa się Orto-Pes i ma swoją stronę www.ortopes.pl , na której każdy może sprawdzić jej usługi oraz sklep.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PaulinaM

Cześć. Widzę, że ktoś tutaj miał tak samo do czynienia z firma Ortopes jak ja – szczerze polecam! Prawda jest taka, że rzeczywiście mogła być źle dobra proteza. Najlepiej udac się do specjalisty i nie bagatelizowanie tematu…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.