Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bartusz

Pojawienie się żył na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartusz
Od tygodnia na moim penisie widoczne są żyły. grzbietowa. jakieś boczne, bardzo dziwnie to wygląda, napletek zakrywający żołądź wygląda jak kluska, jakby napletka przybyło i był cięższy. Martwią mnie te żyły, NIGDY nie były widoczne, wyglądają jak napuchnięte,wyczuwalne, tworzą aż takie większe wypukłości. Do tego męczą mnie jakieś częste wzwody, w nocy nawet jakby lekko bolesne. Co mi jest? *(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to jakiś proces zapalny skóry prącia, napletka, z obrzękiem, który wywołuje zastój krwi w żyłach. Trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Można zastosować odpowiednie maści, środki przeciwzapalne doustnie. O wszystkim zadecyduje lekarz po badaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazik
Czasem, jak słyszę od innych, takie rzeczy dzieją się po operacji przepukliny pachwinowej. Też to mam i traktuję, jako dodatkową atrakcję dla damy w pewnych sytuacjach. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcin
Witam:) na moim penisiie tezpojawilo sie duzo zył tych zgrubionych jak i tych cienkich ale w koloże sinym i mocno widocznych zdarzaja sie wzwody nie spowodowane podnieceniem i dlugosc czlonka w stanie spoczynku 10cm nie jest on twardy a ni nic a ma 10cm co to jest czym to leczyc ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.