Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ania

Fałdka skórna przy odbycie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ania
Czy jest jakiś sposób na pozbycie się fałdki odbytu - takiego fragmenciku skóry,. nie jest to jakaś zmiana chorobowa - po prostu mała fałdka rozciągniętej skory. Bardzo mnie ona krepuje i uważam że szpeci,/ Czy jest jakiś zabieg który mógłby zlikwidować to cos ?jesli tak jaka jest cena takiego zabiegu,,tak orientacyjnie..cxzy jest to bezpieczny zabieg??Jest to mój straszny kompleks wolałabym wiec nie usłyszeć żebym sobie z tym żyła bo to nic takiego.... z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czy jest jakiś zabieg który mógłby zlikwidować to cos ? jesli tak jaka jest cena takiego zabiegu,,tak orientacyjnie..cxzy jest to bezpieczny zabieg? - trudno mi określić co to jest bez badania, najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem, on po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania - prawdopodobnie to albo żylaki odbytu lub przerośnięte właśnie fałdy skórne okołoodbytnicze, chirurg po badaniu wyjaśni czy należy operować, a jeśli tak to w jaki sposób

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
..byłam u proktologa i stwierdzil,ze nie są to zylaki odbytu..tylko jest to rozsciągniety fałd skory..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To raczej z takich powodów nie wykonuje się operacji. To tylko jakiś problem estetyczny nie wiem czy tak znaczący w tej okolicy ciała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola
udaj się do proktologa, umówi Cię na zabieg - dosyć bolesne znieczulenie (w okolice odbytu), kilka dni dyskomfortu, ale warto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Co w związku z tą fałdą? Czy można ją usunąć a jeśli tak to jak to się odbywa i czy konieczne jest pobyt w szpitalu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.