Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewa S.

Ból w prawej stronie brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa S.
Panie doktorze czy mogłabym się dowiedzieć jakie są objawy zapalenia wyrostka,ponieważ od 3 dni mam silny ból prawej strony brzucha i czy może to być związane z zapaleniem jajnika.Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
o zapaleniu wyrostak robaczkowego można poczytać sobie na stronie: http://www.echirurgia.pl/wyrostek/ostre_zapalenie_wyrostka.htm Ból taki może być także spowodowany zapaleniem przydatków prawych (m.in. jajnika). Dobrze by było włąsniew tej sprawie udać się do ginekologa. Wątpię, żeby zapalenie wyrostka robaczkowego trwało aż 3 dni i jeszcze Pani nie trafiła do szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gocha
Miałam zapalenie jajnika i objawiało się to silnym bólem tylko że ja miałam jeszcze temperaturę do tego. Idź lepiej do lekarza, bo u mnie skończyło się to tygodniowym urlopem i Cipronexem 500mg 2 razy dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość angelika
panie doktorze od paru lat cierpie na bole przucha po prawej stronie mialam jusz wyciety wyrostek bo mowili ze byl za dlugi mialam tagrze laparoskopie w ktorej mowili ze mialam zrosty w brzuchu i w odrebie miednicy miejszej wszysko do czasu 3 miesiecy bylo dobrze ale a jestem jusz ponad pol roku po tych zabiegach boli mnie dalej mocno niewiem co mam robic doktor robil mi usg i mowil ze jest dobrze to co moze to byc czekam na odpowiedz moze man mi pomorze z gury dziekuje bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.