Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gosia

Guzek na kości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia
Witam! Dzisiaj wyczułam u siebie guzka wielkości 2cm twardego niebolesnego z tyłu na miednicy, skóra swobodnie się nad nim przesuwa ale on sam jest nieprzesuwalny wydaje się być przytwierdzony do kości. Brak jakichkolwiek innych objawów ogólnych. Jestem lekko podenerwowana, proszę o jakiekolwiek informacje co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być prawidłowa strukura anatomiczna, czyli np. kolec biodrowy, guzek kości biodrowej, szczególnie jeśli jest Pani osobą szczupłą. Niestety bez badania nie można tego potwierdzić na 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia
Na pewno nie jest to struktura anatomiczna, jest z jednej strony, wyżej i w stronę boczną jakieś 2 cm od kolca biodrowego tylnego górnego i jest taki twardy ale to na pewno nie kość, jak taka spora pestka przeskakuje pod palcami ale jest gdzieś mocno przymocowany bo wydaje się nieruchomy. Do jakiego lekarza brac skierowanie? Co to może być? Bradzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na początek najlepiej udać się do lekarza rodzinnego, stąd prawdopodobnie lekarz skieruje Panią do chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia
Witam! Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Byłam dzisiaj u lekarza rodzinnego i dostałam skierownie do chirurga choć pani doktor właściwie nic mi nie powiedziała, zasugerowała, że powinnam spróbować maści przeciwzapalnej. Guzek dalej jest, taki jak powiększony węzeł chłonny ale z tyłu. Czy chirurg powie mi coś więcej? Czy powinien zlecić jakieś dodatkowe badania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/galeria-chorob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.