Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartosz

Promieniujący ból okolic nogi, jąder, pośladka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartosz
Od kilku dni boli mnie zewnętrzna część nogi na wysokości pośladka i jąder. Ból czasem umiejscawia się gdzieś w środku - jakby jądro, moszna lub pośladek. Ból pojawia się po jakimś czasie po przebudzeniu i nie budzi mnie w nocy. Gdy się pojawi rano to towarzyszy mi już prawie cały dzień. W ubigłą sobotę mogłem zostać przewiany na dworze - było zimno, silny wiatr. Na początku myślałem, że to może pochodzić od jąder, ale moim zdaniem są normalne i przy dotyku nie bolą. Potem zastanawiałem się nad zapaleniem ukłądu moczowego, ale nie czuję żadnego pieczenia ani nic. Czy to może być jakieś przewianie? Czy mogła się nadłamać jakaś kość w miednicy? Mam 29 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Nie jest to uraz ale stan zapalny najądrza lub gruczołu krokowego. Wskazują na to wymienione objawy. Oczywiście takie rozpoznanie może postawić urolog po dokładnym badaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eugeniusz
Bartosz, mam te same objawy, jak sobie z tym poradziłeś, jaka była diagnoza i leczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Seba
Też mam to samo, jak sobie poradziliście z tym? Jak coś to zapraszam na Gadu-Gadu: 13758344

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pawlo

mam to samo jak z tym sobie poradziliście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.