Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie okolic intymnych


Gość Adrianna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Często odczuwam pieczenie w okolicach intymnych, oczywiście wewnątrz. Czasami choruje też na przeziębienia pęcherza, wówczas pieczenie jest takie samo. Dlatego nie umiem odróżnić, kiedy to pęcherz (od razu biorę tabletki, więc o częstszym oddawaniu moczu nie ma mowy) a kiedy toczy się jakaś infekcja miejsc intymnych. Ostatnio przyjmowałam globulki dopochwowe propolisowe, a około dwóch dni po zakończeniu kuracji, znów zaczęłam odczuwać pieczenie. W takim razie - jak Pan sądzi, czy możliwe jest aby to był stan zapalny pochwy? Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, moim zdaniem to może być zapalenie pochwy i nie powinnas tego sama leczyc. jezeli nawraca, to oznacza, ze leki sa zle i powinnas zrobic posiew, zeby wiedziec czy to grzybica, bakterie czy co. a jak masz czeste problemy z pecherzem, to raczej bakterie ale trudno powiedziec. na zapalenia pecherza polecam branie zurawinowych kapsulek (najlepsze chyba prouro, bo rzadziej sie bierze i maja witamine C dodatkowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

witam ja pani radze aby zrobić dokładne badania moczu oraz wybrać się do ginekologa tez miałam takie objawy gdzie dostałam antybiotyki oraz leki dopochwowe lecz one zawiodły udałam sie wieć do innego lekarza gdzie podał mi leki na infekcje dróg moczowych kosztowały mniej niz wczesniejsze antybiotyki i pomogły.ale jak wczesniej wspominałam warto udać się do ginekologa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakichś dwóch tygodni czuję swędzenie w pochwy, lub w jej okolicach. Dzisiaj zażyłam Furaginum, a od kilku dni smaruję skórę w okolicach pochwy maścią i swędzenie trochę ustąpiło. Wydzielina też ma jakiś taki brązowawy kolor. Ponadto wyczułam dziś w okolicy pochwy (po lewej stronie, trochę wśród włosków) niewielki, twardy guzek. Nie boli. Przy siadaniu i chodzeniu jest niewyczuwalny. Czuję go tylko wtedy, gdy dotykam palcem. Martwię się, ponieważ nie wiem co to jest. Dodaję, że mam 16 lat. Powinnam powiedzieć o tym mamie? Trochę się wstydzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie infekcje często zdarzają się kobietom po porodzie,ja robiłam wszystkie badania,które nic nie wykazały, dlatego jestem w kropce i leczę się na własną rękę probiotykami ,jogurtami i lacibios-femina,kuracje przynoszą efekty,po tygodniu wszystko wraca do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×