Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zbyt długie trzymanie moczu


Gość XYZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze w szkole wstrzymuje siki.No bo do ubikacji nie pójdę bo boje się że ktoś wpadnie do kabiny w której będę.A mama mówi że nie mam się zamykać na klucz bo czasami nie dało by się otworzyć i co wtedy? Raz jak pisaliśmy sprawdzian z Języka Angielskiego to zachciał mi się do toalety(siku).Zpytałam się pani czy mogę iść,a pani powiedziała,że to jest sprawdzian miałam czas na przerwie(a przerwa była 20 minut temu).Chciało mi się okropnie siku.Spytałam się jeszcze raz a pani mówi nie.Tak mi sie chciało że nie mogłam napisać nic.Zciskałam się w cipce ale to nic nie pomagało.Wkoncu zadzwonił dzwonek i odrazu pobiegłam do toalety.Majtki były całe mokre.Ale mi ulżyło jak wyszłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, dorota, jaki koszmar! ja bym to dyrektorowi zgłosiła! co to ma być, że nie możesz wyjść! a jakbyś miała właśnie chore nerki to co? bydło w tej szkole pracuje nie ludzie! a wstrzymywanie moczu jest bardzo niekorzystne! przetrzymuje się bakterie, które się mnożą i o wiele łatwiej dochodzi do wszelkich zapaleń. trzeba oddawać mocz czasem nawet jak się nie chce a jak się chce to już koniecznie. mi jest wszystko jedno, co o mnie ludzie w pracy powiedzą i chodzę co godzina. miałam raz zapalenie pecherza i nie zamierzam tego kolejny raz doświadczać. jeszcze biorę prewencyjnie prouro, żeby już wszystko było tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piesek999

Raz poszłam do kolegi na 2 godziny.Spytał się czy bym może chciałabym obejrzeć coś na kasecie.Powiedziałam że chętnie.A on włączył bardzo śmieszny filmik.Śmialiśmy się prawie aż do łez.(Powiedział że pożyczył film od kolegi)Oglądaliśmy i się śmialiśmy.Był taki śmieszny że hej!!! Gdy się skończył to przyniósł colę.Rozmawialiśmy o tym filmie i o wielu fajnych,śmiesznych rzeczach.Zachciało mi się siku,ale nie chciałam przerywać tej miłej rozmowy więc rozmawialiśmy dalej.Po pewnym czasie chciało mi się trochę bardziej.Założyłam nogę na nogę.Musiałam już lecieć ale jeszcze pobyłam 15 minut.I nie wytrzymałam posikałam się w majtki.Powiedziałam już nara i odrazu pobiegłam do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja kiedyś tak właśnie odkładałam to sikanie w szkole i tak z godziny na godzine chciało mi sie coraz bardziej aż w kącu zapytałam sie czy moge wyjsc oczywiście pozwolili mi ale byłam strasznie blada i po chwili patrze nauczycielki idą zemną a ja zemdlałam niezły sajgon pózniej mieli nauczyciele przeze mnie .. Ale miałam przypadki że niechcieli mnie wypóścić z klasy ale ja poprostu wychodziłam i sie nawet nie patrzyłam czy mi wpisze obecnośc czy nie jak mi sie chce to ide i koniec!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nevermind

Osobiście brzydze się toalet szkolnych, w których nawet zamka nie ma w drzwiach. Kiedyś trzymalam cały dzień, później rozśmieszyła mnie koleżanka i jednym słowem zsikałam się. Mało tego zaczęły mnie w tym czasie boleć nerki, do tego stopnia, że się popłakałam. Nauczyciele na lekcjach nie wypuszczają do toalet, choćby nie wiem jakby się komuś chciało, według mnie to chore, najlepsza wymówka *była na to przerwa*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Eustachy! Moja Babcia miała podobny problem z moczem, też miała ważne sprawy na roli,lecz nie wytrzymała i na szczęście nie miała tyle siły,bo zaciskać nogi,bo starość... Puściła i poszło po nogach. Radzę od razu robić siku,a nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niebezpieczne ponieważ poprzez takie trzymanie moczu możesz później zachorowac albo nie trzymac mocz. Np w jakiejs smiesznej sytuacji, itp. Nie warto!! Na takie schorzenia jak dziwne odczucia podczas sikania, przeziębienie pęcherza polecam herbatkę żurawinową albo Furaginum http://www.nokaut.pl/leki/urofuraginum-tabletki-30szt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×