Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość karolina lat 20

Pobolewania w klatce piersiowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina lat 20
Mam pewnien problem z klatka piers. mam pobolewania trwajace ok 3 sekund . mam 20 lat czy w moim wieku mozna podejzewac zawal serca lub chorobe wiencowa ? cisnienie mam ZAWSZE b.prawidlowe. nie mecze sie szybko , i moje serce bije zawsze jednoczesnie , nie mam dusznosci itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Oczywiście w tym wieku można mieć również zawał serca jeśli stosuje się np. środki dopingujące, narkotyki, które powodują wzrost ryzyka wystąpienia zawału serca. Pobolewania w klatce piersiowej mogą wynikać w Pani przypadku z chorób dróg oddechowych (infekcja), układu pokarmowego czy nerwobólu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina
aha rozumiem , ale jezeli nigdy nie mialam narkotyku w rekach , srodkow dopingujacyhc ,itp.nie pale nie pije... czy naprawde moze dojsc do zawalu ? od dluzszego czasu mam problem z kregoslupem.i ten bol przyszed wtedy kiedy kregoslup zaczal mnie bolec...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Ryzyko zawału zawsze istnieje, ale w Pani wieku to wątpiące (zawał w tak młodym wieku zazwyczaj kończy się zgonem). Bóle w klatce piersiowej mogą pochodzić ze zmian w kręgosłupie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna
pytanie mam czy to ze zrbiłam awanture komuś mogło byc przyczyna zawału a póżniej zgonu? dodam ze ta osoba wcześniej nigdy nie skarżyła sie na nic i miała 35 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Waldek p.
Tak, po badaniach, na ktorych pewnie cos wykryja, zostaniesz umieszczona w zakladzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.