Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kasia

Czy bóle kręgosłupa mogą promieniować do klatki piersiowej?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia
czy bole kregoslupa moga promieniowac do klatki piersiowej ? poniewaz od pewnego czasu zaczal bolec mnie kregoslup w gornej czesci , bylam pewna ze to od dlugiego siedzenia , lecz teraz przeszedl na klatke piersiowa, w klatce piersiowej nie boli bardzo mozcno , jest lekki w porownaniu do bolu kregoslupa , czy naprawde moze byc tak ze bole w klatce piersiowej sa spowodowane wlasnie bolow kregosupa ? ps. serce mam zdrowe , robilam ekg . mam 21 lat. dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przyczyna bólu w klatce piersiowej może wynikać z chorób układu oddechowego, przewodu pokarmowego. Dopiero po wyluczeniu tych przyczyn należy wiązać je z układem kostnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elzbieta
cierpie na zawtoty i bole w klatce juz 2 lata a lekarze nie wiedza z czego najlepszy lekarz to doktor glinka leczy szybko i skutecznie co wy na to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Ja ma uczucie pieczenia , chwilowe duszności i wrażenie ucisku po obu stronach mostka , jak by mi ktoś siedział na klatce piersiowej, RTG ok, markery zawalowe ok wszytsko ok osłuchowo i nie wiem co jest za przyczyna . Mam 23 lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Przepuchlina Rozwoju przełomowego proponuje zrobic gastroskowie . Wiem bo mam to samo i po gastroskopi wszystko wyszlo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.