Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mirka

Tępy ból pod żebrami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirka
Od kilku miesięcy mam bóle po prawej i lewej stronie pod żebrami . Nie jest to kłucie ale raczej taki tępy ból.Co to może być-wątroba, trzustka? Do tego często miewam biegunki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
przyczyn może być wiele,/za mało danych aby określić /Wskazuje na gastryczne.Należy udac się do lekarza gastrologa,który zleci odpowiednie badania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W takim przypadku może być konieczne wykonanie gastroskopii i na pewno USG jamy brzusznej. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza, który zaleci odpowiednie badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość myszka
tez tak mam na USG nic nie wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość justa27
ja mam podobne objawy.dotego czasmi jest mi nie dobrze. jestem a uk jak narazie to mam pobrana krew czekam na resolts.ciekawa jestem tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jula13
Mnie strasznie zaczęło boleć pod lewą pierśią co to może oznaczać,nie mogę się ani śmiać ani wstać z łużka proszę powiedzcie co robić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agat
Julia13, moglas zrobic jakis niefortunny ruch cialem i *przyblokowac* miesien. Mi przeszlo jak skrzyzowalam rece, zeby zdjac bluzke u lekarza :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga
Witam ja mam cos takiego.Boli tak jak by pod prawa piersia gdzies w okolicybpepka.do tego mam dziwny posmak w ustach ciaza nie wchodzi w gre.usg jakis czas temu nic nie wykazalo lekarz stwierdzil ze to jakis wirus.mam pyralgine rutinoskorbin.bol taki za kluje lekko przestaje ale jest tak irytujacy ze masakra.pobolewa mnie przy tum zaladek.jakies porady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aleksandra
a mam ból z jednej i drugiej strony żeber jak się położe ból ustaje tak mam już 20 lat j

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.