Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Atena 32

Tumor ovarii bilateralis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Atena 32
Dzień dobry.3 tyg. temu miałam robioną laparoskopię .Wiem,że miałam mięśniaka gładkokomórkowego podsurowiczego macicy i lekarz po zabiegu powiedział,że przez to nie mogłam zajść w ciążę.Miałam też coś na jajniku,ale lekarz nie powiedział,co to.W rozpoznaniu klinicznym jest napisane tumor ovarii bilateralis,nie mam pojęcia co to .Nie wiem też,czy teraz po zabiegu mam jakiś czas stosować antykoncepcję,żeby się w środku wszysko zagoiło,czy nie.Jak wychodziłam ze szpitala pytałam lekarza,a on powiedział,że wszystko będę miała w karcie informacyjnej.Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
tumor ovarii bilateralis - to oznacza guz obu jajników O tym czy można i czy należy w chwili obecnej stosować antykoncepcję powinien zadecydować ginekolog. Proszę o to go zapytać w czasie wizyty kontrolnej pooperacyjnej. Myślę, jednak, że można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Atena32
Niestety nie będę miała wizyty kontrolnej,bo zaraz po zabiegu wyjechałam zagranicę.Chodzi mi ,czy zaraz po takim zabiegu mogę zajść w ciąże,czy to bezpieczne.Dodam,że staramy się o dziecko już 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Zaraz po tym zabiegu raczej nie, warto byłoby odczekać około 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CANCER OVARII BILATERAIES
cancer ovarii bilateraies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.