Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z prawej strony pod żebrami


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 23 lata i wczoraj złapał mnie ostry ból.Na początku myślałam że nadwyrężyłam mięśnie ale przy dotyku ból był odczuwalny od środka brzucha między żebrami i schodzi w dół wzdłuż żeber aż do boku w okolicy talij. Z boku boli najbardziej. Najpierw miałam problem z rozebraniem się później nie mogłam się ułożyć i zasnąć każdy ruch i skręt tułowia w prawą stronę sprawia nieprzyjemny ból. Dziś rano jest trochę lepiej ale ból nie minął, nie mogę nic zjeść a burczy mi w brzuchu. Nie mam pomysłu co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić co się może dziać po samym opisie objawów. Przyczyn takiego problemu może być barzo dużo. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dokładnie te same objawy. W szpitalu miałam usg, rentgen kl.piersiowej, testy krwi. Wyrostek wycięty dawno temu, na jestem w ciąży... płuca czyste, testy krwi ok.. Zwłaszcza testy wątrobowe. Pęcherzyk żółciowy bez kamieni. Jedyne co znaleziono to czasami krwawiaca cyste na prawym jajniku i lewej nerce. Przypisali mi codeine, leki na wrzody żołądka. Po 2.5 tygodniach zwolnienia zero poprawy... Boląca wątroba od leków, 4 kg mniej i doszedł ból kręgosłupa od ciągłego napinania ciała i spania na lewym boku. Lekarze uśmiechają się dając do zrozumienia żebym przestała udawać bo nic mi nie dolega... Jakieś sugestie? Proszę o pomoc bo 4 lekarzy mnie już tak delikatnie mówiąc zbylo. A mnie czeka powrót do pracy. Nie muszę chyba wspominać ze się boje. Dziękuję za wszelkie wskazówki lub sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jakies 3 miesiace temu dostalem silnego bólu w okolicach lopatki a pozniej przeszlo między zebra z prawej strony, ból jest bardzo silny bo mam go po dzis dzien. Poszedlem do lekarza ale on stwierdzil ze to nerwobole, do tego była gorączka i wymioty. Pojechalem na zdjecir RTG i sie okazalo ze prawe płuco jest zalane wodą. Trafilem do szpitala na 3 tygodnie, wyciągali mi tą wodę ale bol jest nadal gdy oddycham a najgorzej gdy ziewam. Pisze bo moze ktos tez ma takie objawy. Ja przez półtora miesiąca nie mialem gorączki.. Tylko te bóle, tooznacza ze woda juz sie zbierala. Najlepiej gdy macie takie bóle, zrobcie koniecznie zdjecie RTG klatki piersiowej z opisem. Moze unikniecie ostrego zapalenia płuc z wysiękiem z płuca prawego. A leczenie do przyjemnych nie nalezy np. Bronchoskopia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×