Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Niekształtny, wypukły pępek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Witam mam 20lat . Szukam Porady Gdzie Kiedy i Za jaka kwotę Mogę poddać się operacji plastycznej Pępka .. Chodzi o to ,że Normalnie człowiek Pępek ma wklęsły ja mam wypukły ( od urodzenia Bylem wcześniakiem i ponoć źle ucięli pępowinę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W tej sprawie należy skonsultować się z chirurgiem plastycznym (prywatna wizyta). On zadecyduje o metodzie leczenia operacyjnego. Taki zabieg będzie kosztował około 2000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
też tak mam bardzo mnie to drażni :( chciałam sobie zrobić kolczyk w pępku to gość mi powiedział że nie ma sensu bo mi wypadnie bo mam taką kulke w pępku... HELP ME!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jacek
Witam, interesuje mnie, dlaczego pepek jest wklesly? Czego on sie trzyma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga
hej. też tak mam, urodziłam dwójkę dzieci i strasznie mi się wypiął- sterczy jak antena :-( do tego jeszcze zrobiły mi się rozstępy ale one przy tym pępku to pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol
He he he!! Ja mam wklęsło/płaski, a chcę za wszelką cenę mieć wypukły pępek. Tak bardzo, że innym osobom które mają taki wypukły pępek zazdroszczę bardzo. I zamierzam poddać go takiej rekonstrukcji. Wyglądać będzie mniej więcej jak u śp. Anny Przybylskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.